FETRA
Kruszywa Warszawa


Firma FETRA od 2008 roku specjalizuje się w dostawie wysokiej jakości kruszyw w Warszawie i okolicach oraz na terenie całego kraju.

W roku 2011 otworzyliśmy własną przesypownię kruszyw na terenie Warszawy, do której dostarczamy materiały koleją.

W naszej ofercie znajduje się pełna gama kruszyw o szerokim przeznaczeniu, w tym między innymi dla budownictwa drogowego, otaczarni, a także dla betoniarni. Dostarczamy piaski, żwiry, grysy, pospółkę, gotowe mieszanki kruszyw, także nawozy wapniowe.


Kontakt

Wielokrotnie obdarzeni zaufaniem


Sprawdzamy się zawsze gdy trzeba terminowości i jakości dostaw.

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi partnerami możemy zapewniać naszym Klientom kompleksową i profesjonalną obsługę w branży sprzedaży i transportu kruszyw.

Firmy zachęcamy także do dołączenia do grona naszych Partnerów!.


Kruszywa

Zawsze pewnie i na czas


Jesteśmy docenianym i wiarygodnym partnerem biznesowym.

Opinie zadowolonych Klientów są najlepszym potwierdzeniem rzetelności i skutecznościnaszej firmy.

Zachęcamy do zapoznania się z referencjami, które są świadectwem, że jesteśmy godnym zaufania Partnerem w realizacji inwestycji!


Mieszanki

Obsługiwaliśmy duże inwestycje


Braliśmy udział w wielu strategicznych inwestycjach na terenie kraju,.

Uczestniczyliśmy budowie drogi ekspresowej S8, węzła Marsa w Warszawie, przy przebudowie alei Wilanowskiej w Warszawie, budowie Mostu Marii Skłodowskiej-Curie (Mostu Północnego) w Warszawie, a także przy wznoszeniu Stadionu Narodowego.

Ciągle dążymy do tego, aby zapewniać każdemu z naszych Klientów obsługę na najwyższym poziomie!


Usługi

Oferta kruszyw budowlanych


Sprzedaż, logistyka oraz hałdowanie

Magazynowanie

Posiadamy 3 duże place magazynowe przeznaczone do składowania materiałów sypkich, które zlokalizowane są na terenie Warszawy. Świadczymy usługi magazynowania – składowania materiałów dla naszych Klientów.

Transport

Zajmujemy się prowadzeniem transportu materiałów sypkich wprost do Klienta. Wykorzystujemy transport kolejowy oraz drogowy. Oferujemy dowóz kruszywa na terenie Warszawy i okolic, a także w całym kraju.


Rozładunek

Wykonujemy prace rozładunkowe wagonów z kruszywami. Usługi wykonujemy na 3 prywatnych oraz ogólnodostępnych bocznicach należących do naszej firmy, które położone są na terenie Warszawy.

Logistyka

Zajmujemy się świadczeniem kompleksowej obsługi logistycznej w ramach transportu kruszyw na terenie całego kraju. Dla naszych Klientów organizujemy odbiór, przeładunek, rozładunek ...

Fetra jest w stanie zapewnić duże i ciągłe dostawy kruszyw budowlanych o stałej jakości, potrzebne do prac budowlanych nawet tak dużych projektów jak stadiony, tamy, lotniska!
Zapraszamy do kontaktu...


FETRA Sp. z o.o.

ul. Zabraniecka 5

03-872 Warszawa


KONTAKT

📞 506 033 885

biuro@fetra.com.pl